







Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Brilagi pe care îl avem în stoc la prețul de 266.00 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tip control | Întrerupător |
|---|---|
| Soclu | GU10 |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Tip | Lampă de masă |
| Funcție | Întrerupător pe cablu/Tehnologie LED |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 10 W |
| Stil | Altele |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Metodă de conectare | Pentru priză |
| Tip de fișă de curent | C |
| Puterea de intrare a sursei | 8,5 W |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Flux luminos total | 806 lm |
| Echivalent cu un bec convențional | 60 W |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 8,5 W |
| Series | CRESTO Brilagi |
| Producător | Brilagi |

De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
- bec tip LED, cu întrerupător, din sticlă
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Pentru noptiere, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Cu întrerupător, în stil retro, din metal
În stoc
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din lemn, pentru noptiere, în stil rustic
În stoc
De birou, pentru noptiere, în stil modern
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De birou, pentru noptiere, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, din plastic
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stoc
De birou, pentru noptiere, în stil modern
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Pentru noptiere, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Cu întrerupător, din metal, cu dimmer
În stocLivrare gratuită
Cu întrerupător, din metal, cu dimmer
În stoc
De birou, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stoc
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stoc
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Pentru noptiere, cu întrerupător, în stil scandinav
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Carusele
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc

Suspendată
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Seturi de
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită

Magnetică, cu agățătoare, din plastic
În stocLivrare gratuită

