
Lămpă de perete clasică de exterior neagră IP44 - Berta
De perete
În stocPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Proiector LED pentru exterior. Având un grad ridicat de protecție IP65, produsul este protejat împotriva prafului și a apei. Prevăzut cu un senzor de mișcare PIR și senzor crepuscular. Unghi de detecție: 120°. Raza de acțiune a senzorului: 2-8 m. Timp de iluminare: între 12 secunde și 5 minute. Senzor crepuscular: 10-1.000 lx. Temperatură de funcționare: între -10 și +40 °C. Înălțime de instalare recomandată: 1,8-2,5 m. Sursă de lumină LED economică încorporată.
| Tip | De perete, Pe sol |
|---|---|
| Cu senzor mișcare | Da |
| Putere | 230V |
| Material | Metal |
| Culoare | Negru |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 50 W |
| Durata medie de viață a sursei | 15000 h |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP65 |
| Flux luminos total | 4250 lm |
| Funcție | Întrerupător pe corpul produsului/Tehnologie LED/Cu senzor |
| Echivalent cu un bec convențional | 295 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 50 W |
| Grad de rezistență mecanică | IK08 |
| Numărul ciclurilor de comutare | 100000 ON/OFF |
| Formă | Dreptunghiular |
| Unghiul fasciculului luminos | 100 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Stil | Altele |
| Loc | Grădină și alei/Foisor/Garaj |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 50 W |
| Series | REFLECTOR MaxLed |
| Producător | MAXLED |

De perete
În stoc
De perete
În stocLivrare gratuită
De perete
În stoc
Freestanding, - montare sol
În stoc
De perete, din metal
În stoc
De perete
În stoc
De perete, - montare sol, de 230V
În stoc
De perete, din metal
În stoc
Freestanding, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită

De perete, pentru scări, din metal
În stoc
- montare sol, din metal
În stoc
Suspendat, din plastic
În stoc
De perete
În stoc
Freestanding
În stoc
De perete, - plafonieră, cu finisaj din bronz / alamă
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V, din metal
În stoc
De perete
În stoc
De perete
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stoc
- montare sol, din metal
În stoc
De perete, din plastic, înălţime
În stocLivrare gratuită
De perete, din metal
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu finisaj din bronz / alamă, din metal
În stoc
De perete
În stoc
Freestanding
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
Seturi de
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită


Suspendată
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită