
Stalp LED iluminat exterior Style pt h050 3000k negru
Freestanding, - montare sol
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător BOWI pe care îl avem în stoc la prețul de 154.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tip | Freestanding |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Culoare | Negru |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 6 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 6 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 25 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 323 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 6 W |
| Stil | Altele |
| Loc | Grădină și alei |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Series | VINITA Bowi, PLESA Bowi |
| Producător | BOWI |

Freestanding, - montare sol
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, freestanding, - montare sol
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
În stoc
Freestanding, de 12V, din metal
În stocLivrare gratuită

Freestanding, - montare sol, din metal
În stoc
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, din plastic
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
De 230V, din metal
În stoc
Freestanding, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
Freestanding, - montare sol, de 230V
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, din metal
În stoc
- plafonieră
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stoc
Seturi de
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită


Suspendată
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită