
Aplică de exterior 1xE14/30W/230V IP65
De 230V
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător BOWI pe care îl avem în stoc la prețul de 154.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tip | Freestanding |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Culoare | Negru |
| Stil | Altele |
| Loc | Grădină și alei |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Grad de protecție ip | IP54 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 9 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 9 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 35 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 457 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 9 W |
| Series | PLESA Bowi, VINITA Bowi, SANTON Bowi |
| Producător | BOWI |

De 230V
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stoc
De 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, din metal
În stoc
De perete, de 230V
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
Freestanding, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu alimentare solară
În stoc
De perete, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stoc
De perete, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, electric, din metal
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
Seturi de
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stoc
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită

Smart
În stocLivrare gratuită

De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită