
Lampă de podea vintage rustică cu trepied din lemn cu abajur din pânză albă 45 cm - Tripod Classic
Din lemn, cu întrerupător, în stil retro
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător ByRydens pe care îl avem în stoc la prețul de 1577.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Material | Lemn |
| Putere | 230V |
| Culoare | Bej |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Decorul lemnului | Stejar |
| Soclu | E27 |
| Becuri incluse | NU |
| Număr de becuri | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Tip | Lampadar |
| Funcție | Întrerupător pe cablu |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 5 W |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Tip de fișă de curent | C |
| Series | LIGHTS ByRydens, VEGA ByRydens |
| Producător | ByRydens |

Din lemn, cu întrerupător, în stil retro
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil rustic, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil rustic, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu întrerupător, cu dimmer
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil rustic, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip halogen
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu întrerupător, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, în stil scandinav, din lemn
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu întrerupător, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
În stil scandinav, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, în stil retro
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil rustic, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil scandinav, din lemn, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din lemn
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil rustic, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil rustic, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stoc