

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător ByRydens pe care îl avem în stoc la prețul de 554.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Putere | 230V |
|---|---|
| Tip | Aplicate |
| Culoare | Alb |
| Soclu | GU10 |
| Becuri incluse | NU |
| Număr de becuri | 5 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 7 W |
| Stil | Altele |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Series | LOU LOU ByRydens, LIGHTS ByRydens |
| Producător | ByRydens |

Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, încastrat
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, în stil modern, în stil industrial
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil industrial, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, încastrat, cu finisaj din crom
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil industrial
În stocLivrare gratuită
Orientabil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stoc
Aplicat
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, cu finisaj din bronz / alamă, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V, din lemn
În stoc
Aplicat, în stil modern
În stoc
Aplicat, în stil modern, cu finisaj din bronz / alamă
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, smart, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, cu finisaj din bronz / alamă
În stoc
Aplicat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, cu finisaj din bronz / alamă, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Aplicat, din lemn
În stoc
Carusele
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită

ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc

De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită

Cu proiecție
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, - LED
În stoc
Suspendată
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc