





Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător ByRydens pe care îl avem în stoc la prețul de 2266.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Abajur | Fără abajur |
| Culoare | Gri |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Loc | Bucătărie/Dormitor/Cameră de zi |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 15 W |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Temperatură de culoare | 2700 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 1360 lm |
| Tip | Lustră pe cablu |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 95 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 15 W |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Modalitate de suspendare | Pe cablu |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 15 W |
| Series | HAYDEN ByRydens, LIGHTS ByRydens |
| Producător | ByRydens |

În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu întrerupător, în stil retro
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Pentru bucătărie, cu abajur, din sticlă
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Cu abajur, din sticlă, în stil modern
În stoc
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Cu întrerupător, pentru living și dormitor, rotundă
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, în stil rustic, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Pentru bucătărie, cu abajur, din sticlă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
Seturi de
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stoc
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită

Smart
În stocLivrare gratuită

De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită