




Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Plafonieră LED modernă. Potrivită pentru iluminatul camerei de zi și al dormitorului. Luminozitatea poate fi reglată în 3 trepte folosind un întrerupător standard de perete. Temperatură de culoare: 3.000 K. Este prevăzută cu o sursă LED economică încorporată.
| Soclu | Modul LED integrat |
|---|---|
| Puterea de intrare a sursei | 24 W |
| Temperatură de culoare | 2700 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 2100 lm |
| Tip | Plafonieră |
| Funcție | Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă treptat |
| Echivalent cu un bec convențional | 145 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 24 W |
| Formă | Rotund |
| Stil | Altele |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 24 W |
| Decorul lemnului | Ficus de cauciuc |
| Series | UP Brilliant, WOODBURY Brilliant |
| Producător | Brilliant |


Din lemn
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită

Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită



Din lemn
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din lemn
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită



Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din lemn
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită


Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită

De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită

ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
De tavan
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stocLivrare gratuită

ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, - LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Carusele
În stocLivrare gratuită

Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc