
Endon 98753 - Lampă de podea FRANKLIN 1xE27/10W/230V crom mat/antracit
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Venti pe care îl avem în stoc la prețul de 1235.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tip control | Întrerupător |
| Putere | 230V |
| Soclu | E27 |
| Becuri incluse | NU |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Tip de fișă de curent | C |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Tip | Lampadar cu măsuță |
| Funcție | Întrerupător pe cablu |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 60 W |
| Series | BAKARO Venti, LAMP MODERN Venti |
| Producător | Venti |

Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
Seturi de
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stoc
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită

Smart
În stocLivrare gratuită

De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită