






Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Kobi pe care îl avem în stoc la prețul de 273.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tipul de bec recomandat | LED |
|---|---|
| Tip control | Întrerupător |
| Putere | 230V |
| Tip | Lampă de lucru/Proiector LED |
| Stil | Altele |
| Loc | Garaj/Grădină și alei |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Metodă de conectare | Pentru priză |
| Tip de fișă de curent | F |
| Grad de protecție ip | IP54 |
| Grad de rezistență mecanică | IK06 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 50 W |
| Număr de becuri | 2 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 50 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 590 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 8500 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 110 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 15000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 100 W |
| Series | TIGRA Kobi, REFLECTOR Kobi |
| Producător | Kobi |

Din sticlă, cu întrerupător, cu dimmer
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, cu dimmer
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Cu întrerupător, cu dimmer
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu întrerupător, în stil retro, cu dimmer
În stocLivrare gratuită
Cu întrerupător, în stil retro, cu dimmer
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu întrerupător, în stil retro
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, cu dimmer
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil rustic, în stil provence
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu întrerupător, în stil retro
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, cu dimmer
În stocLivrare gratuită
Cu întrerupător, în stil retro, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu întrerupător, cu dimmer
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu întrerupător, cu dimmer
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Smart, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stoc
Seturi de
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită


Suspendată
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită