
LUXERA 62429 - Plafonieră LED SANTANA LED/24W/230V
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Plafonieră LED modernă pentru interior. Potrivită pentru camera de zi și dormitor. Culoarea luminii poate fi reglată cu un întrerupător obișnuit (3.000-5.000 K). Este inclusă o sursă LED economică.
| Material | Metal |
|---|---|
| Stil | Modern |
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Putere | 230V |
| Formă | Atipică |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Număr surse de iluminat | Seturi |
| Culoare | Alb |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 14 W |
| Temperatură de culoare | 3000-5000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 12 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 13440 lm |
| Tip | Plafonieră |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 80 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 14 W |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 168 W |
| Series | DIM UP Venti |
| Producător | Venti |

În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din cristal, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită

În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stoc
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Cu întrerupător, rotundă, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu întrerupător, atipică, pentru living și dormitor
În stoc
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din cristal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil rustic, cu întrerupător, atipică
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din cristal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, cu întrerupător, în stil retro
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din cristal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din cristal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, atipică
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din cristal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită

Cu proiecție
În stocLivrare gratuită

De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită

Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, - LED
În stoc