









Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lampadar LED tactil reîncărcabil. Potrivit numai pentru interior. Întrucât funcționează pe acumulator, este portabil, astfel încât poate fi amplasat oriunde. Timp de încărcare: 6 ore. Timp de iluminare: 50 de ore (în funcție de modul selectat). Intensitatea luminii poate fi reglată cu ușurință prin intermediul unui comutator tactil poziționat direct pe corpul produsului. Este prevăzut cu o sursă de lumină LED integrată. Acumulator integrat de 400 mAh, 3,7 V.
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Cu dimmer | Da |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 2,2 W |
| Durata medie de viață a sursei | 100000 h |
| Temperatură de culoare | 2700 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 2 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP54 |
| Flux luminos total | 512 lm |
| Tip | Lampă de exterior/Lampadar |
| Funcție | Întrerupător pe corpul produsului/Control tactil/Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 20 W |
| Tensiune | 4 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 2,2 W |
| Unghiul fasciculului luminos | 28 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Loc | Cameră de lucru/Dormitor/Cameră de zi |
| Capacitate | 400 mAh |
| Metodă de conectare | Pentru priză |
| Durata de viață a bateriei | 50 h |
| Tip de fișă de curent | C |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 4,4 W |
| Series | FLOOR LAMP Lucide, ANTRIM Lucide |
| Producător | Lucide |

În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Smart, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, în stil modern
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil scandinav, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
Seturi de
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stoc
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită

Smart
În stocLivrare gratuită

De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită