

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Plafonieră LED modernă cu funcție de reglare a luminozității. Potrivită pentru iluminatul camerei de zi și al dormitorului. Poate fi controlată ușor cu telecomanda (inclusă). Are funcție de reglare continuă a luminozității, de modificare a temperaturii luminii și lumină de veghe. Funcție de memorie: odată ce produsul este pornit, ultimele setări selectate sunt păstrate până la efectuarea unei modificări. Temperatură de culoare: 3.000-6.500 K. Este prevăzută cu o sursă LED economică încorporată.
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip | Plafonieră |
| Stil | Altele |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Funcție | Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă cu telecomanda/Control la distanță |
| Formă | Dreptunghiular |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 54 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 54 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 525 W |
| Temperatură de culoare | 3000-6500 K |
| Flux luminos total | 7600 lm |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 54 W |
| Series | UP Brilliant, DALIDA Brilliant |
| Producător | Brilliant |


Din metal, din plastic, smart
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Din metal, înălţime, diametru
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Diametru, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Smart
În stocLivrare gratuită
Din metal, diametru, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din metal, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită

Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din plastic, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, lăţime
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, din lemn
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, lăţime
În stoc
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită


Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, din lemn
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită