
SET 3x corp de iluminat pentru baie dimabil LED/6W IP44 GIL 230V Paulmann 93379
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Spot modern. Luminozitatea produsului este reglabilă datorită comutatorului integrat de pe spate. Direcția de iluminare poate fi modificată cu precizie și ușurință datorită capului rotativ (350° pe orizontală, 90° pe verticală) și a spotului mobil (30°). Grad de protecție IP65: produsul este adecvat pentru interior și exterior.
| Tip | Încastrat |
|---|---|
| Stil | Altele |
| Loc | Baie/Grădină și alei |
| Funcție | Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă, cu variator de tensiune |
| Formă | Rotund |
| Grad de protecție ip | IP65 |
| Soclu | Modul LED |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 15 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 15 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 70 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 1000 lm |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 15 W |
| Series | HARVEY Orion |
| Producător | Orion |

De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită

Cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stoc
Tip încastrat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Tip încastrat, cu protecție IP44
În stoc
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, tip încastrat, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, de tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stoc
De tavan, lăţime, înălţime
În stoc
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită

Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Tip încastrat, cu o sursă de iluminat, cu protecție IP44
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Tip încastrat
În stoc
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Robot
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Electrice
În stoc