


Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Brilagi pe care îl avem în stoc la prețul de 1441.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 45 W |
|---|---|
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Modalitate de suspendare | Aplicată |
| Soclu | G9 |
| Puterea de intrare a sursei | 3 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 15 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 5250 lm |
| Tip | Lustră aplicată |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 25 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 3 W |
| Stil | Altele |
| Series | MISTEL Brilagi |
| Producător | Brilagi |

În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
- bec tip LED, cu întrerupător, în stil scandinav
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, rotundă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din lemn, cu întrerupător, atipică
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, cu întrerupător, în stil industrial
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, în stil modern
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu întrerupător, atipică
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stoc
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită