

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Plafoniera modernă ULLA combină metalul negru cu decorul din lemn și se potrivește perfect în interioarele scandinave, industriale și moderne. Cu panouri LED și trei spoturi reglabile cu dulie GU10, asigură o iluminare variabilă și puternică pentru camere de zi, săli de mese și holuri. Folosind un întrerupător obișnuit de perete, se poate selecta modul de iluminare doar cu spoturi, doar cu panouri LED sau cu ambele în același timp. Produsul memorează ultimul mod utilizat. Structură de calitate în metal și MDF în decor de lemn. Becurile GU10 nu sunt incluse. Recomandăm utilizarea becurilor LED economice cu lumină albă caldă (3.000 K) pentru un efect de iluminare uniform.
| Stil | Modern, Scandinav, Industrial |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Putere | 24V |
| Tip | Aplicate |
| Orientabile | Da |
| Material | Lemn |
| Culoarea luminii | Caldă |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 96 W |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Soclu | GU10/Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 24 W |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | NU/DA (LED) |
| Număr de becuri | 4 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 3000 lm |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 205 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 24/5 |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Series | ULLA Globo |
| Producător | Globo |

Aplicat, orientabil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Orientabil, smart, în stil modern
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuităAplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, cu finisaj din bronz / alamă
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stoc
Orientabil, smart, - bec tip LED
În stocAplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, smart
În stocLivrare gratuită
Orientabil, smart, în stil modern
În stoc
În stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V, din lemn
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil industrial
În stoc
În stil modern, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
Orientabil, în stil modern, încastrat
În stoc
Aplicat, orientabil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, orientabil, cu finisaj din bronz / alamă
În stocLivrare gratuităAplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Orientabil, - bec tip LED, încastrat
În stocLivrare gratuită
Orientabil, smart, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip halogen
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, orientabil, smart
În stocLivrare gratuită
Orientabil, smart, în stil modern
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stocLivrare gratuită