
Instalație LED solară Aigostar 148xLED/2x1,2m IP65 alb cald eucalipt
Sursă de alimentare solară, de perete
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lanț solar, care se potrivește perfect pentru decorarea grădinilor. Corp de iluminat cu protecție IP65, care asigură protecție împotriva jeturilor de apă cu presiune scăzută din toate direcțiile. Datorită intensității scăzute a luminii, este utilizat ca corp de iluminat decorativ. Alimentare prin panou solar. 8 funcții de iluminare. Comutarea între funcții se face printr-un întrerupător pe panoul solar. Încărcare: 4-6 ore. Durata de iluminare: 8 ore. Baterie litiu 14500 cu capacitate de 300 mAh este inclusă în pachet.
| Sursă de alimentare | Solară |
|---|---|
| Tip | De perete |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Durata medie de viață a sursei | 15000 h |
| Temperatură de culoare | 2700 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 102 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 3 |
| Grad de protecție ip | IP65 |
| Funcție | Întrerupător pe corpul produsului/Tehnologie LED/Tehnologie solară |
| Tensiune | 4,5 V |
| Stil | Decorativ |
| Loc | Grădină și alei |
| Capacitate | 300 mAh |
| Durata de viață a bateriei | 8 h |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Series | CHAIN PLANT Aigostar |
| Producător | Aigostar B.V. |

Sursă de alimentare solară, de perete
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară
În stoc
Din cristal, electrică, de perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară
În stoc
Sursă de alimentare solară
În stoc
Sursă de alimentare solară, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, sursă de alimentare solară, freestanding
În stocLivrare gratuită

Din plastic, sursă de alimentare solară
În stoc
Din metal, electrică, freestanding
În stoc
Sursă de alimentare solară, de perete, ECOlogică
În stoc
Sursă de alimentare solară, de perete
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
De 230V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din cristal, electrică, de perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete
În stoc
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Electrică, din lemn, de 230V
În stoc
Electrică, de perete
Livrare în peste 2 zile
Benzi cu LED, electrică, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete
În stoc
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară, de perete
În stocLivrare gratuită
Din plastic, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
Livrare în peste 2 zile
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită