
Set de extensie plafonieră LED RGBW dimabilă Nanoleaf NF083K02-3SL 16W/230V 2700-6500K Wi-Fi
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Veioza Sparkly este un corp de iluminat LED decorativ în formă de scoică deschisă. În interiorul scoicii se află o sferă transparentă umplută cu un lichid sclipitor, care creează un efect perlat. Sursa de lumină este un modul LED integrat cu efect RGB colorat. Datorită culorilor variabile, veioza poate crea o atmosferă plăcută în încăpere. Veioza poate fi alimentată prin cablu USB sau cu ajutorul a trei baterii de tip AAA (nu sunt incluse).
| Sursă de alimentare | Electrică |
|---|---|
| Tip | De perete, Benzi cu LED |
| Rgb | Da |
| Loc | Camera copiilor/Dormitor/Cameră de zi |
| Stil | Decorativ |
| Funcție | Tehnologie LED/RGB/Pe baterii, neincluse |
| Metodă de conectare | USB/Cu alimentare pe baterii |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 0,8 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 0,8 W |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Tensiune | 5 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 3 |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 0,8 W |
| Series | SPARKLY Rabalux |
| Producător | Rabalux |

În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, de 230V, de perete
În stoc
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită

Electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Electrică
Livrare în peste 2 zile
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stoc
Electrică

Benzi cu LED, din metal, electrică
În stoc

Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete
În stoc

Benzi cu LED, electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, de 230V, de perete
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică

Din plastic, electrică, de perete

Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, de perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stoc
Sursă de alimentare solară, freestanding
În stoc
Din metal, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stoc
Din metal, electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stoc