Compară prețurile celor 3 e-shop-uri de la 843,9 RON la 914 RON:
Lampadar LED Globo 67341SS SWIRL LED/36W/230V negru
Oferte recomandate
Alege dintre 3 magazine cu prețuri de la 843,9 RON până la 914 RON:
Acum este un moment bun pentru a cumpăra, prețul este în prezent cu 46,73 RON mai mic decât media.
Vezi istoricul prețurilorIstoricul prețurilor
- 30.05.2026 - 890,63 RON
- 27.03.2026 - 890,63 RON
- 30.05.2026 - 843,9 RON
- 27.03.2026 - 843,9 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Produs direct de la producător Globo pe care îl avem în stoc la prețul de 843.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Putere | 230V |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 36 W |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 1810 lm |
| Tip | Lampadar |
| Funcție | Tehnologie LED/Întrerupător pe cablu |
| Echivalent cu un bec convențional | 125 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 36 W |
| Numărul ciclurilor de comutare | 10000 ON/OFF |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Metodă de conectare | Pentru priză |
| Tip de fișă de curent | C |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 36 W |
| Series | SWIRL Globo |
| Producător | Globo |
Produse similare

Lampadar LED 4000K SWIRL negru
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampă LED de masă Eglo 900908 ALMUDAINA LED/5W/230V
În stocLivrare gratuită
Lampă de podea LED reglabilă 85W, 230V, 3000-6500K, cu telecomandă
Smart, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
ONLI - Lampă de podea LED RINGS, 58 W, 230 V, 4000 K, neagră
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
vidaXL Lampă de podea 25 W, negru, 35x35x65/95 cm, E27
Din metal, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampă de podea modernă neagră, incl. LED, reîncărcabilă, cu 3 trepte de intensitate - Statler
Smart, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lampadar LED dimabil 70W/230V 3000-6500K + telecomandă
Smart, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Veioza/Lampa de masa LED Pivot tl negru
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampă de podea industrială neagră cu auriu 3 lumini - Magnax
Din metal, cu întrerupător, în stil industrial
În stocLivrare gratuită
Lampă de podea industrială neagră 50 cm cu auriu reglabil - Magnax
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampadar Rabalux 74229 AZIM 1xE27/40W/230V negru
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
vidaXL Lampă de podea 25 W, roșu uzat, 35x35x65/95 cm, E27
Din metal, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampă de podea LED reglabilă, 85W/230V, 3000-6500K + telecomandă
Smart, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
vidaXL Lampă de podea 25 W, argintiu vintage, 45x45x120 cm, E27
Din lemn, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampă de podea tripodu industrială din lemn cu gri, cu WiFi A60 - Laos
Smart, în stil scandinav, din lemn
În stocLivrare gratuită
vidaXL Lampă de podea 25 W, multicolor, 35x35x65/95 cm, E27
Din metal, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampă de podea cu trepied negru cu abajur 45cm din in taupe
În stil scandinav, din lemn, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
vidaXL Lampă de podea cu LED reglabilă, 23 W
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
vidaXL Lampă de podea 25 W, alamă antichizată, 45x45x120 cm, E27
Din lemn, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampa LED de podea pentru exterior Ipotesi pt h73 negru
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
vidaXL Lampă de podea cu trepied, 97 cm, lemn masiv de mango
Din lemn, cu întrerupător, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
vidaXL Lampă de podea 25 W, negru, 45x45x120 cm, E27
Din lemn, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampadar cu polițe NOTO 1xE27/40W/230V negru
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lampadar eco din bambus Java XL bl/50x22, bl/nat
Din lemn, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
ONLI - Lampadar ELIDE 1xE27/15W/230V negru/cupru
Din sticlă, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Lampadar Globo 40150145X BOWY 1xE27/40W/230V
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
vidaXL Lampă de podea 25 W, alb, 45x45x120 cm, E27
Din lemn, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampă de podea industrială trepied negru - Magna 50 Eglip
Cu întrerupător, cu dimmer
În stocLivrare gratuită
Lampă de podea neagră cu abajur negru și braț reglabil - Ladas Deluxe
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampadar MARIBEL 3xGU10/12W/230V negru
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
vidaXL Lampă de podea, 25 W, albastru uzat, 35x35x65/95 cm, E27
Din metal, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
vidaXL Lampă de podea cu trepied, 69 cm, negru, lemn masiv de mango
Din lemn, cu întrerupător, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
De tavan, cu protecție IP44
În stoc
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Dalber 54602 - Lustr copii LITTLE LION 1xE27/15W/230V
De tavan
În stocLivrare gratuită
SET 2x bec LED auto 11972 U2500 CX H7/H18 PX26d/PY26d-1/16W/12V 6000K
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Lustr LED pentru copii OXFORD 5xE27/15W/230V montat pe tavan
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
