
Globo 31828 - LED Corp de iluminat exterior LED/7W
Freestanding, - montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lampă solară cu tehnologie LED. Ideală pentru iluminarea grădinii sau a aleii de acces. 2 moduri de fixare: cu țăruș pentru înfigere sau cu șuruburi. Include senzor de mișcare PIR. Raza de acțiune a senzorului: 8 m. Unghi de detecție: 120°. Nu necesită cabluri electrice pentru instalare. Acumulator integrat: Li-ion, 2600 mAh, 3,7V. Durata de funcționare a bateriei: maxim 10 h.
| Tip | Freestanding |
|---|---|
| Cu senzor mișcare | Da |
| Solare | Da |
| Funcție | Tehnologie solară/Cu senzor/Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 15 W |
| Tensiune | 3,7 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 3 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 1,8 W |
| Durata medie de viață a sursei | 50000 h |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Flux luminos total | 250 lm |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 1,8 W |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Stil | Altele |
| Loc | Grădină și alei |
| Capacitate | 2600 mAh |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Durata de viață a bateriei | 10 h |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 1,8 W |
| Series | SOLAR Philips, BLAISE Philips, NISSA Philips |
| Producător | Philips |

Freestanding, - montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
Freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
De 12V
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete
În stoc
De perete, de 230V, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, din plastic
În stoc
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stoc
- montare sol, cu senzor mișcare, din plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol, din plastic, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Freestanding
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită