




Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Aplica de perete modernă pentru exterior. Temperatura de culoare poate fi setată în trei variante prin comutator DIP: 2700/4000/6000K. Datorită gradului ridicat de protecție IP54, este potrivită pentru utilizare în exterior.
| Tip | De perete |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Culoare | Negru |
| Stil | Altele |
| Loc | Grădină și alei/Foisor |
| Grad de protecție ip | IP54 |
| Flux luminos total | 450 lm |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 30 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 7 W |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 7 W |
| Durata medie de viață a sursei | 50000 h |
| Temperatură de culoare | 4000 K/6000 K/2700 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 7 W |
| Series | DARVAS Rabalux |
| Producător | Rabalux |

Cu finisaj din bronz / alamă, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De perete, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete, de 230V
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stoc
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
Suspendat, - montare sol
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V, din metal
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stoc

De perete, de 230V, din metal
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V, din metal
În stoc
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită