Recomandăm
Globo 03671W - Ventilator tavan LED GALE 22W 230V 3000/4500/6000K +DO
Istoricul prețurilor
- 25.05.2026 - 910,9 RON
- 17.11.2025 - 910,9 RON
- 07.11.2025 - 719,9 RON
Descrierea produsului
Plafonier LED cu ventilator integrat. Lumina poate fi reglată în intensitate și temperatura de culoare poate varia între 3000K și 6500K. Motor ventilator: 35W. 6 trepte de viteză: 80/120/150/180/210/230 rotații/minut + funcție de rotație inversă. Temporizator reglabil. Funcție memorie - corpul de iluminat reține ultima setare a luminii și pornește cu aceasta. Toate funcțiile pot fi controlate prin telecomanda inclusă. Dacă corpul de iluminat este controlat prin întrerupător de perete, reglarea luminozității se face doar în trepte.Nivel de zgomot: 35 dB. Sursă LED integrată, eficientă energetic. Perioadă de garanție: 5 ani.
Specificații
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 22 W |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 22 W |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Temperatură de culoare | 6000/4500/3000 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Tip | Ventilator de tavan cu iluminare |
| Funcție | Control la distanță/Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă cu telecomanda |
| Echivalent cu un bec convențional | 170 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 22 W |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Stil | Altele |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Flux luminos total | 2453 lm |
| Nivel de zgomot | 35 |
| Series | GALE Globo, BOZAN Globo, HINES Globo, DEANNE Globo, HARVEY Globo |
| Producător | Globo |
Cele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
SET 6x bec LED Philips GU10/4,6W/230V 2700K
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
Cu protecție IP44
În stoc
SET Bec 3x LED Philips A60 E27/8W/230V 2700K
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
SET 6x Bec LED Philips E14/5,5W/230V 2700K
Seturi de
În stocLivrare gratuită
Panou LED RGBW dimabil încastrat Aigostar MESH LED/36W/230V 60x60 cm
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
Cu proiecție
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Solight IR04 - Încălzitor cu infraroșu suspendat, 2000 W / 230 V, IP24
Suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Cuier de perete cu LED Eglo 99596 CIVITATE LED/18W/230V
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
Set de unelte Gola Fieldmann 138 buc.
În stocLivrare gratuită




































