Recomandăm
Pat dublu cu somieră și spațiu de depozitare din lemn masiv AMARA 180x200 cm fag
Dimensiuni 80×200 cm
Istoricul prețurilor
- 27.05.2026 - 4.205,9 RON
- 07.11.2025 - 4.205,9 RON
Descrierea produsului
Pat dublu cu spațiu de depozitare AMARA din lemn masiv, combină stilul modern cu funcționalitatea practică. Adaugă un plus de stil și armonie naturală dormitorului tău cu acest pat elegant din lemn. Datorită construcției înalte și finisajului de calitate, patul oferă nu doar confort maxim, ci și un punct focal stilat pentru întreaga cameră. Se sprijină pe picioare înalte din lemn masiv, care asigură stabilitatea patului.Patul include somiere cu lamele de calitate cu chingă centrală pentru rigidizare și mecanism lateral de ridicare.Patul este echipat cu un spațiu generos de depozitare pentru lenjerie și alte obiecte. Capacitate de încărcare: 150 kg per persoană. Salteaua nu este inclusă în pachet. Alege salteaua potrivită pentru noul tău pat aici: Informații despre ambalaj: Cutia nr. 1: 40 x 193 x 90 cm (36 kg). Cutia nr. 2: 45 x 207 x 14 cm (28 kg). Cutia nr. 3: 14 x 180 x 34 cm (36 kg). Cutia nr. 4: 13 x 198 x 88 cm (7 kg).
Dimensiuni
| Lăţime: | 80 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 200 cm |
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Decor | Fag |
| Set | Cu somieră |
| Material | Lemn |
| Cu spațiu de depozitare | Da |
| Cu picioare | Da |
| Tip | Pat din lemn |
| Decorul lemnului | Fag |
| Loc | Dormitor |
| Capacitate portantă | 300 kg |
| Somieră | DA |
| Saltea superioară | NU |
| Saltea | NU |
| Series | BEDFRAME Fines, BED WITH STORAGE Fines, AMARA Fines |
| Producător | Alasans |
Cele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
Cu protecție IP44
În stoc
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Nedis WIFIVCL002CBK - Aspirator robot Wi-Fi Tuya cu mop, negru + DO
Robot
În stocLivrare gratuită
Spot în sistem pe șină VOLF 4xGU10/10W/230V negru
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Eglo 98451 - Iluminare LED RGB dimabilă pentru baie, 15,6W/230V, IP44 + telecomandă
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită

































