Compară prețurile celor 2 e-shop-uri de la 153,99 RON la 160 RON:
Globo 48042-12G - Plafonieră LED JAYDEN, 12W, 230V, Ø 20 cm, negru
Oferte recomandate
Alege dintre 2 magazine cu prețuri de la 153,99 RON până la 160 RON:
Descrierea produsului
Corp de iluminat de tavan modern. Potrivit doar pentru spații interioare (IP20). Prin intermediul unui întrerupător de perete obișnuit puteți selecta temperatura de culoare (alb cald, alb natural sau alb rece). Sursă LED încorporată, eficientă din punct de vedere energetic. Garanție: 5 ani.
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Putere | 230V |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Culoarea luminii | Caldă, Neutră, Rece |
| Culoare | Negru |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 12 W |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 12 W |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Temperatură de culoare | 4000/6500/3000 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 470 lm |
| Tip | Plafonieră |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 35 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 12 W |
| Formă | Rotund |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Series | JAYDEN Globo |
| Producător | Globo |
Produse similare

Wofi 9013-306S - Plafonieră LED REIMS dimabilă LED/26W/230V
Rotundă, cu o sursă de iluminat
În stocLivrare gratuită
Aplică LED Aigostar LED/6,5W/230V 2700K
Din lemn, - bec tip LED, cu întrerupător
În stoc
Spot LED de perete CLOSER LED/6W/230V negru Redo 01-3090
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lustră LED aplicată Globo 67183-40G GLYXAR LED/40W/230V
Rotundă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră Lucide 79181/02/30 OKNO 2xGU10/5W/230V negru
Pentru living și dormitor, în set
În stocLivrare gratuită
Aplică LED MAXLIGHT W0558 DEUX LED/5W/230V negru
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplica LED metal negru mat sticla fumurie Cleo
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Redo 01-4359 - Plafonieră LED dimabilă TORSION, 40W/230V, neagră
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Aplică de perete Art Deco neagră cu auriu - Emilienne
Din metal, cu întrerupător, în stil retro
În stocLivrare gratuită
Brilliant - Plafonieră LED dimabilă MAUREEN LED/21W/230V, neagră
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Eglo 94832 - Corp de iluminat exterior ALAMONTE 1 2x60W
În stocLivrare gratuită
Aplică solară de perete cu senzor, LED 2,5 W / 3,7 V, IP65, 1200 mAh, negru
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stoc
Lampă de perete modernă maro rugină 22cm incl. LED IP65 - Hannah
Din sticlă, din metal, în stil modern
În stoc
Lustră aplicată POOH 4xE27/42W/230V fag Redo 01-2401
Din lemn, în set
În stocLivrare gratuită
Nordlux - Lampă solară de perete LED MONAY cu senzor, 5W, 5V, IP44
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Plafonieră LATTE 3xE27/15W/230V pin/mix
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Lustră aplicată FILAGO 4xE27/40W/230V Eglo 900185
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Lucide 23253/01/30 - Aplica perete XERA 1xG9/42W/230V negru
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Aplică rustică din lemn de nuc 9,7 - Transfer Groove
Din lemn, în stil rustic, cu întrerupător
În stoc
Aplică LED de exterior Brilagi RAGUSA LED/7W/230V alb IP54
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampa de perete moderna neagra IP44 - Baleno
În stil modern, cu întrerupător
În stoc
Lampă modernă de perete încastrată neagră, incl. LED IP65 - Gem
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stoc
Lucide 14881/05/30 - Aplica perete exterior LED DINGO-LED 1xGU10/4,5W/230V
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lampă de perete modernă neagră cu auriu 34,5 cm 2 lumini - Sunrise
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Rabalux 1433 - Aplică perete LED MARLON LED/8W/230V
Din lemn, din metal, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampă de perete inteligentă neagră cu auriu inclusiv Wi-Fi G9 - Sunrise
Din metal, în stil modern, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Aplica cu Spot LED reglabil LUGANO round negru
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Telefunken 320205TF - Aplică LED de perete pentru exterior LED/7,5W/230V IP44 neagră
În stocLivrare gratuită
Duolla - Plafonieră ROLLER TRIO 3xE27/60W/230V antracit
Atipică, pentru living și dormitor, în set
În stocLivrare gratuită
Lampă de perete de design neagră cu LED inclus IP44 - Lens
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Set de 4 aplice inteligente din lemn de nuc cu Wi-Fi G9 - Transfer
Din lemn, în stil rustic, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Spot LED de perete Globo 56961-1B RAE LED/6W/230V negru
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
Cu protecție IP44
În stoc
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Nedis WIFIVCL002CBK - Aspirator robot Wi-Fi Tuya cu mop, negru + DO
Robot
În stocLivrare gratuită
Eglo 98451 - Iluminare LED RGB dimabilă pentru baie, 15,6W/230V, IP44 + telecomandă
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Lustr LED pentru copii OXFORD 5xE27/15W/230V montat pe tavan
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc