Recomandăm
Corp pentru baie Vang cu chiuvetă + dulap cu oglindă LED 230V IP44 negru
Istoricul prețurilor
- 27.05.2026 - 2.551,9 RON
- 09.12.2025 - 2.551,9 RON
- 07.11.2025 - 2.624,9 RON
Descrierea produsului
Comodă de baie elegantă cu lavoar și dulap cu oglindă iluminată. Design modern, ideal pentru orice baie. Construcție din MDF de calitate, rezistentă la umiditate. Sistem silențios soft-close pentru închiderea ușilor, pentru un confort maxim. Rafturi din sticlă în interiorul dulapurilor pentru depozitarea ordonată a obiectelor mici. Lavoar ceramic cu suprafață vitrificată pentru curățare ușoară. În total, 4 module LED iluminează perfect zona din fața oglinzii și lavoarul. Dimensiuni dulapului cu oglindă: 65 x 50 x 24 cm. Dimensiuni dulapului de sub lavoar: 66 x 50 x 44 cm. Bateria pentru lavoar și ventilul de scurgere nu sunt incluse în livrare.Livrat profesional asamblat de producător.
Dimensiuni
| Adâncime: | 44 cm |
|---|
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Suprafață | Mată |
| Tip | Cu lavoar |
| Material | PAL |
| Soclu | Modul LED |
| Puterea de intrare a sursei | 4,3 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 4 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 4,3 W |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 17,2 W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Series | MIRROR CABINET Bath Deluxe, BATHROOM SET Bath Deluxe, ASTRID Bath Deluxe, KENWOOD FURNITURE Bath deluxe |
| Producător | BATH DELUXE |
Cele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
Cu protecție IP44
În stoc
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Nedis WIFIVCL002CBK - Aspirator robot Wi-Fi Tuya cu mop, negru + DO
Robot
În stocLivrare gratuită
Lustr LED pentru copii OXFORD 5xE27/15W/230V montat pe tavan
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm negru
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită


