Compară prețurile celor 3 e-shop-uri de la 201 RON la 275 RON:
Nordlux - Aplică de perete LED reglabilă CLYDE LED/4W/230V
Oferte recomandate
Alege dintre 3 magazine cu prețuri de la 201 RON până la 275 RON:
Acum este un moment bun pentru a cumpăra, prețul este în prezent cu 34,67 RON mai mic decât media.
Vezi istoricul prețurilorIstoricul prețurilor
- 30.05.2026 - 257,67 RON
- 08.05.2026 - 257,67 RON
- 01.04.2026 - 249,67 RON
- 30.05.2026 - 223 RON
- 08.05.2026 - 223 RON
- 01.04.2026 - 223 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Produs direct de la producător Nordlux pe care îl avem în stoc la prețul de 223.00 lei și cu o garanție de 3 ani.
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Putere | 230V |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Lățime | Lăţime |
| Culoarea luminii | Caldă |
| Culoare | Negru |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 4 W |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Temperatură de culoare | 2700 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 350 lm |
| Tip | Aplică |
| Funcție | Tehnologie LED/Întrerupător pe cablu/Luminozitate reglabilă treptat |
| Echivalent cu un bec convențional | 25 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 4 W |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 4 W |
| Series | CLYDE Nordlux |
| Producător | Nordlux |
Produse similare

Aplica de perete clasica design italian realizata manual 2304
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Kanlux 32519 - Lampă flexibilă LED TONIL, 3,3 W, 230 V, negru/auriu
Din metal, din plastic, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Spot SELE MODERN 2xGU10/30W/230V, negru
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Aplica de perete design modern AIDA
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplică perete BODO 1xE27/60W/230V
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stoc
Brilagi - Spot SELE DIAMANT 2xGU10/30W/230V negru
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stoc
Aplică Art Deco neagră cu abajur din bumbac negru - Stacca
Din metal, - bec tip LED, cu întrerupător
În stoc
Aplică neagră cu abajur din catifea verde 18cm - Brescia
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Aplica LED de perete stil minimalist ISEO negru
- bec tip LED, cu întrerupător, în stil scandinav
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplică Nordlux MODEL 1xE14/25W/230V negru
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stoc
Aplică modernă neagră și aurie cu lampă de citit - Renier
Din metal, din plastic, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Lampă de perete HUBERTUS 1xE14/40W/230V Globo 54308W
Din sticlă, din metal, în stil modern
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
Aplică de perete de design neagră cu sticlă aurie - Bert
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampă de perete ARDEN 1xE27/60W/230V negru/auriu
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplică neagră cu abajur din catifea maro 18cm - Brescia
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Spot de perete Briloner 2078-014 SPOTLIGHT 1xE27/25W/230V gri/negru
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
Aplică modernă din alamă cu negru - Pluk
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
Lampa de perete moderna neagra cu abajur alb - Brescia
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplică industrială neagră cu 2 lumini - Coen
Din metal, cu întrerupător, în stil industrial
În stoc
Globo 15053W - Corp de iluminat perete LENIUS 1xE27/60W/230V
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră aplicată Duolla KOBO 1xE27/15W/230V d. 45 cm negru
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Lampă de perete inteligentă neagră cu pătrat auriu, inclusiv 2 GU10 Wi-Fi - Sab
Din metal, control de la distanță, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Spot de perete CLAUDE 2xE14/40W/230V negru Globo 54307-2
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Aplică modernă neagră IP44 - Cederic Up
Din sticlă, din metal, în stil modern
În stoc
Aplică neagră cu abajur din catifea bronz 18cm - Brescia
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Aplica de perete MADELA 1xE14/40W/230V, neagră
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră MARTI 1xE27/15W/230V bej/auriu
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
vidaXL Kit studio foto cu set de lumini, fundal și reflector
În stil modern, cu întrerupător, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Aplică de perete rotundă din lemn rustic - Pulley
Din lemn, din metal, în stil rustic
În stoc
Corp de iluminat LED pentru scări LED/3W/230V 4000K alb
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stoc
Spot Sollux SL.1290 VERDO 1xGU10/10W/230V negru
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocAplică LED Maytoni MOD421WL-L6BBS3K PIXEL 7W/230V 3000K auriu/negru
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
De tavan, cu protecție IP44
În stoc
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Panou LED RGBW dimabil încastrat Aigostar MESH LED/36W/230V 60x60 cm
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Plafonieră pentru baie Brilagi CLARE 2xE27/24W/230V d. 30 cm IP54 bej
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Decorațiune 7xLED/230V/4xAA șemineu
Electrice, pentru sufragerie
În stocLivrare gratuită