Briloner 7209-039 - Set de 3 corpuri încastrate pentru baie ATTACH LED/5W/230V IP23
Către magazin Luminam.ro
DisponibilitateÎn stoc
Livrare gratuită
Puteți returna produsul în termen de 60 de zile.
Istoricul prețurilor
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Specificații
Tipul de  bec recomandatLED
Putere230V
TipCorp de iluminat încastrat
StilAltele
LocBaie
FuncțieTehnologie LED
Metodă de montareÎncastrat
FormăRotund
Orificiu de montare63 mm
Adâncimea de încastrare30 mm
Grad de protecție ipIP23
SocluModul LED integrat
Puterea maximă de intrare a sursei5 W
Număr de becuri3
Becuri incluseDA (LED)
Puterea de intrare a sursei5 W
Echivalent cu un bec convențional30 W
Temperatură de culoare3000 K
Flux luminos total1200 lm
Numărul de bucăți din ambalaj3
Tensiune230 V
Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice1
Culoarea luminiiAlb cald
Consumul total de energie al corpului de iluminat15 W