



Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Candelabru LED modern. Potrivit doar pentru interior (IP20). Control simplu cu telecomandă (inclusă în pachet). Poate fi controlat și prin aplicația gratuită NEDES Smart. Aplicația este compatibilă cu sistemele Android și iOS. Permite reglare continuă a intensității și schimbarea nuanței culorii luminii. Temperatura de culoare: 3000K până la 6500K. Funcție de memorie și mod de noapte. Schimbarea modurilor se poate face și cu un întrerupător de perete obișnuit. Posibilitate de a controla mai multe corpuri de iluminat cu o singură telecomandă. Sursă LED integrată, eficientă din punct de vedere energetic.
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | La distanță |
| Cu dimmer | Da |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Abajur | Fără abajur |
| Culoare | Alb |
| Formă | Atipică |
| Smart | Da |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 65 W |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Temperatură de culoare | 3000-6500 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 5000 lm |
| Tip | Lustră pe cablu |
| Funcție | Control la distanță/Tehnologie LED/Bluetooth |
| Echivalent cu un bec convențional | 345 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 65 W |
| Numărul ciclurilor de comutare | 25000 ON/OFF |
| Unghiul fasciculului luminos | 180 ° |
| Loc | Bucătărie/Dormitor/Cameră de zi |
| Modalitate de suspendare | Pe cablu |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 65 W |
| Series | CORD Nedes |
| Producător | NEDES |

În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Cu abajur, din sticlă, din metal
În stocLivrare gratuită
Cu întrerupător, în stil industrial, pentru living și dormitor
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Cu abajur, din metal, din plastic
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu abajur, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită

În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil rustic, cu întrerupător, în stil retro
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Electrice, pentru țânțari, pentru muște
În stoc
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită