Compară prețurile celor 2 e-shop-uri de la 833 RON la 925,9 RON:
Rabalux 72306 ISAURE – Pendul LED dimmabil pe cablu, 100W/230V, 3000–6500K + telecomandă
Oferte recomandate
Alege dintre 2 magazine cu prețuri de la 833 RON până la 925,9 RON:
Istoricul prețurilor
- 30.05.2026 - 914,52 RON
- 24.04.2026 - 914,52 RON
- 30.05.2026 - 903,14 RON
- 24.04.2026 - 903,14 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Candelabru elegant, reglabil în intensitate, cu sursă LED eficientă din punct de vedere energetic. Temperatura de culoare reglabilă 3000 - 6500K. Luminozitatea și temperatura culorii pot fi reglate cu telecomanda inclusă în pachet. Candelabrul dispune, de asemenea, de funcție de lumină de noapte.
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | La distanță |
| Cu dimmer | Da |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Abajur | Fără abajur |
| Culoare | Negru |
| Formă | Atipică |
| Tip | Lustră pe cablu |
| Modalitate de suspendare | Pe cablu |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor/Bucătărie |
| Funcție | Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă cu telecomanda/Control la distanță |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 100 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 100 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 555 W |
| Temperatură de culoare | 3000-6500 K |
| Flux luminos total | 8000 lm |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 100 W |
| Series | ISAURE Rabalux |
| Producător | Rabalux |
Produse similare

Lustra LED cu telecomanda design modern INFINITY 80 CCT BK
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Lustră LED dimabilă suspendată pe cablu CIRCLE, 70W/230V, 3000-6500K, negru + telecomandă
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Rabalux 72305 - Lustru LED reglabil suspendat pe cablu ISAURE LED/80W/230V 3000-6500K + telecomandă
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră LED pe cablu Zuma Line MD9717-1-3BCD INDIGO LED/44W/230V negru
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lustră LED pe cablu NERO LED/32W/230V
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lustră LED pe cablu Globo 67192-42B RALPH 2xLED/21W/230V
Pentru bucătărie, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră LED dimabilă pe cablu LED/70W/230V 3000-6500K negru + telecomandă
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Lustră LED pe cablu LEA LED/60W/230V 4000K d. 80 cm negru
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lustră LED pe cablu HOOP LED/51W/230V d. 60 cm 4000K negru
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lustră LED pe cablu OZ LED/55W/230V negru Ideal Lux
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Trio - Candelabru suspendat MARLEY 6xGU10/35W/230V, finisaj alamă
Din metal, în stil modern, - bec tip halogen
În stocLivrare gratuită
Lustră LED pe cablu HOOP LED/93W/230V d. 80 cm 4000K negru
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lustră LED dimerizabilă pe cablu ALIANZ, 60W/230V, 3000-6000K, cu telecomandă
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Lustră aplicată ARIEL, 3xE27/15W/230V, auriu/negru
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu BOSTON 3xE14/40W/230V
Cu abajur, din sticlă, din metal
În stocLivrare gratuită
Lustră LED dimabilă pe cablu LED/220W/230V 3000-6500K + telecomandă
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Candelabru pe lanț ANTON 3xE14/15W/230V negru
Pentru bucătărie, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Eglo 98347 - Lustră pe cablu BOCADELLA 12xE27/60W/230V
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Pendul LED ARTISAN pe cablu, 36W, 230V, 6500K, negru
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lustră LED pe cablu ARTISAN, 36W, 230V, 4000K, negru
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lustră LED pe cablu LED/32W/230V 3000K negru
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lustră suspendată cu cablu MICHELLE LED, 48W, 230V, 4000K, neagră
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lustră pe tijă DOLUNAY 1xE27/40W/230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră LED dimabilă pe cablu ALIANZ LED/45W/230V 3000-6000K + telecomandă
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Lustră LED pe cablu Ideal Lux DYNAMITE 6xGU10/7W/230V negru
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampă suspendată neagră 80 cm cu LED inclus, reglabil în 3 trepte - Girello
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu LED PETRA LED/58W/230V 4000K neagră
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lustră LED pe cablu TESORO LED/48W/230V neagră
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lustră aplicată OXFORD 3xE27/15W/230V
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu LED/136W/230V auriu Zambelis 1956
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Sistem de iluminat modern pe șină cu 6 pendule negre monofazat - Magnetic Cassie
Pentru bucătărie, cu abajur, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
Lustră LED pe cablu WILLOW LED/48W/230V Rabalux 6970
Cu abajur, din metal, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
De tavan, cu protecție IP44
În stoc
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Corp de iluminat LED fluorescent tehnic Philips 31247/31/P0 AQUALINE LED/50W/230V IP65
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 18W, 230V, Ø 30 cm, auriu, IP54
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED pentru baie Brilagi ULTRA SLIM LED/18W/230V 30x30 cm negru IP54
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită