Compară prețurile celor 3 e-shop-uri de la 132,99 RON la 138 RON:
Globo 50300146 - Lampă de birou LED tactilă ALISA 1xG9/3W/230V
Oferte recomandate
Alege dintre 3 magazine cu prețuri de la 132,99 RON până la 138 RON:
Istoricul prețurilor
- 28.05.2026 - 138 RON
- 30.09.2025 - 138 RON
- 28.05.2026 - 138 RON
- 30.09.2025 - 138 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Produs direct de la producător Globo pe care îl avem în stoc la prețul de 132.99 lei și cu o garanție de 3 ani.
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Model | De birou |
| Culoare | Alb |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 3 W |
| Soclu | G9 |
| Puterea de intrare a sursei | 3 W |
| Durata medie de viață a sursei | 10000 h |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 275 lm |
| Tip | Lampă de masă |
| Funcție | Întrerupător pe corpul produsului/Control tactil/Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 20 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 3 W |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Metodă de conectare | Pentru priză |
| Tip de fișă de curent | C |
| Series | ALISA Globo |
| Producător | Globo |
Produse similare

Veioza/Lampa de masa minimalista lemn LEONIE
De birou, din lemn, în stil modern
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Lampă de birou Rabalux MADELOR 74080 1xE14/25W/230V maro
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă ARUM Elstead ARUM-LILY-TL LILY 1xE27/60W/230V
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă AMFORA 1xE27/60W/230V maro/fag
De birou, din lemn, pentru noptiere
În stocLivrare gratuită
Rabalux 74416 - Lampă de birou LED ZOFRAEL LED/6W/230V 3000K
De birou, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă JUTA 1xE27/60W/230V
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stoc
Lampă de masă Duolla BOUCLE 1xE27/15W/230V d. 28 cm alb/lemn
De birou, din lemn, pentru noptiere
În stocLivrare gratuită
Set de 2 lămpi de masă retro cupru reîncărcabile IP44 - Granny
De birou, cu întrerupător, în stil retro
În stocLivrare gratuită
Lucide 06502/81/31 - Lampa de masa NORDIC 1xE14/40W/230V alb
De birou, cu întrerupător, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă clasică neagră cu abajur auriu Granny 30 cm - Simplo
De birou, cu întrerupător, din metal
În stocLivrare gratuită
Searchlight EU60753PI - Lampă de masă ARIA, 1xE27/10W/230V, roz
De birou, pentru noptiere, în stil modern
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă clasică din alamă cu abajur Granny auriu 30 cm - Simplo
De birou, cu întrerupător, în stil retro
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă modernă roz cu auriu - Rosalina
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
Lampă de masă 1xE27/40W/230V auriu/bej
De birou, pentru noptiere, în stil modern
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Veioză crem/aurie cu abajur textil (înălțime 47 cm) Yakamoz – Opviq lights
De birou, pentru noptiere, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri

Lampă de masă RAMZES 1xE27/40W/230V bej/galben
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă JUTA 1xE27/60W/230V stejar/alb
De birou, din lemn, pentru noptiere
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă modernă bej din sârmă 23 cm - Gila
În stil modern, cu întrerupător
În stoc
Eglo 43415 - Lampă de masă FAMBOROUGH 1xE27/40W/230V
De birou, din lemn, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Set de 2 lămpi de masă retro portocalii reîncărcabile IP44 - Granny
De birou, cu întrerupător, în stil retro
În stoc
Veioza/Lampa de masa design modern Perlage tl3 alama/amber
De birou, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă Atmosphera AINA 1xE27/25W/230V pin
De birou, din lemn, pentru noptiere
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă bronz cu abajur de catifea bronz 35cm - Parte
În stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Halo Design 747085 - Lampă de masă CANDY MINI MUSH 1xG9/25W/230V Ø 17 cm verde
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Lampă LED cu clemă 1xGU10/4,7W/230V albă
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Eglo 99331 - Lampă de masă MANALBA 1xE14/40W/230V
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă clasică din alamă cu abajur Granny roz 30 cm - Simplo
De birou, cu întrerupător, din metal
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă modernă bronz cu marmură albă - Marissa
În stil modern, cu întrerupător
În stoc
Lampă de masă Searchlight EU60062OC CHARLESTON 1xE27/60W/230V ceramică
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă Eglo 900898 CIUDADELA 1xE27/40W/230V
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă RAMZES 1xE27/40W/230V alb/maro
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă Art Deco alamă cu sticlă fum curcubeu - Pallon
În stil modern, cu întrerupător
În stocCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
Cu protecție IP44
În stoc
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Lustr LED pentru copii OXFORD 5xE27/15W/230V montat pe tavan
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Spot în sistem pe șină VOLF 4xGU10/10W/230V negru
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED pentru baie RENE LED/15W/230V IP44 neagră
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stoc