



Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Elstead pe care îl avem în stoc la prețul de 482.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Material | Sticlă, Metal |
|---|---|
| Stil | Modern |
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Putere | 230V |
| Culoare | Negru |
| Soclu | E27 |
| Becuri incluse | NU |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Tip | Aplică de exterior |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 40 W |
| Formă | Dreptunghiular |
| Loc | Grădină și alei/Foisor |
| Series | BUCKLEY Elstead |
| Producător | Elstead |

De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Suspendat, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Suspendat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Suspendat, de 230V, din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De 230V
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită

Freestanding, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Suspendat, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu finisaj din bronz / alamă, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
De perete, de 24V, din metal
În stocLivrare gratuită

De 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu finisaj din bronz / alamă, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 24V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, suspendat, de 230V
În stocLivrare gratuită
- plafonieră
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Electrice
În stoc