

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător ByRydens pe care îl avem în stoc la prețul de 286.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Putere | 230V |
|---|---|
| Tip | Aplicate |
| Becuri incluse | NU |
| Stil | Altele |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Formă | Rotund |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | GU10 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 7 W |
| Număr de becuri | 3 |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Series | LIGHTS ByRydens, CORRECT ByRydens |
| Producător | ByRydens |

- bec tip LED, încastrat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
- bec tip LED, cu finisaj din bronz / alamă, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil retro, din sticlă
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Orientabil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu finisaj din crom, de 230V, din metal
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, cu finisaj din crom
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil industrial
În stoc
De 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, din metal
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stoc
Orientabil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Orientabil, în stil modern, încastrat
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, cu finisaj din bronz / alamă, în stil scandinav
În stoc
Aplicat, orientabil, cu finisaj din bronz / alamă
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, cu finisaj din bronz / alamă
În stoc
Orientabil, smart, în stil modern
În stoc
În stil modern
În stocLivrare gratuită
Orientabil, în stil modern, încastrat
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Benzi cu LED, din plastic, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită