
Plafoniera spot neagra cu auriu cu sticla fumurie 2 lumini - Zuzanna
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Brilliant pe care îl avem în stoc la prețul de 245.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Putere | 230V |
|---|---|
| Tip | Aplicate |
| Material | Lemn |
| Soclu | E27 |
| Becuri incluse | NU |
| Număr de becuri | 6 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 40 W |
| Stil | Altele |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Series | MODERN Brilliant, KERRY Brilliant |
| Producător | Brilliant |

Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, cu finisaj din bronz / alamă, de 230V
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip halogen
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, din sticlă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, cu finisaj din bronz / alamă, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stoc
Aplicat, orientabil, de 230V
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, încastrat
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, încastrat, din lemn
În stocLivrare gratuită
Încastrat, din metal
În stocLivrare gratuită
Aplicat, încastrat, din lemn
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V, din lemn
În stoc
Aplicat, orientabil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, încastrat, din lemn
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip halogen
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, cu finisaj din bronz / alamă, de 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil retro, din sticlă
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip halogen
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, orientabil, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
De tavan, diametru
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Înălţime, diametru, smart
În stocLivrare gratuită