Compară prețurile celor 2 e-shop-uri de la 226,99 RON la 227 RON:
Globo 03609B - Ventilator de tavan LED HINES dimabil 10W/230V 3000-6500K +telecomandă
Oferte recomandate
Alege dintre 2 magazine cu prețuri de la 226,99 RON până la 227 RON:
Descrierea produsului
Lampă LED de tavan cu ventilator. Lumina este reglabilă și temperatura de culoare poate fi ajustată între 3000K și 6500K. Motorul ventilatorului: 15 W. 4 trepte de viteză + funcție de rotație inversă. Temporizator reglabil. Funcție de lumină de noapte și memorie - aparatul memorează ultima setare a luminii și se aprinde din nou în aceeași configurație. Toate funcțiile pot fi controlate cu ajutorul telecomenzii incluse. Dacă aparatul este controlat printr-un întrerupător de perete, reglarea luminozității va fi doar în trepte. Sursă LED integrată cu consum redus. Perioada de garanție: 5 ani.
Specificații
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Stil | Clasic/Pentru copii |
| Tip | Ventilator de tavan cu iluminare |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi/Camera copiilor |
| Funcție | Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă cu telecomanda/Control la distanță |
| Formă | Rotund |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 10 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 10 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 50 W |
| Temperatură de culoare | 3000-6500 K |
| Flux luminos total | 750 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Nivel de zgomot | 42 |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 10 W |
| Numărul ciclurilor de comutare | 10000 ON/OFF |
| Series | HINES Globo, HINES 2 Globo, VENT ZEVENTI |
| Producător | Globo |
Produse similare

Ventilator inteligent de tavan alb cu imprimeu de lemn 132cm incl. LED Dimmable cu telecomandă - Joly
Diametru
În stocLivrare gratuită
Lustra LED cu Ventilator si telecomanda Costas alb/artar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Ventilator de tavan alb cu lemn 131,5 cm, inclusiv LED cu dimmer și telecomandă - Jerri
Diametru
În stocLivrare gratuită
Ventilator LED dimabil FARO 33829WT-1TW PUNT TUB M 18W/230V maro/alb d. 132 cm WT + telecomandă
În stocLivrare gratuită
Ventilator LED dimabil de tavan FARO 34355-1TW RUDDER L 20W/230V alb/bej d. 132 cm + telecomandă
În stocLivrare gratuită
FARO 33762WT-24-LED Ventilator reglabil AMELIA L CONE LED/20W/230V gri diam. 132 cm WT + telecomandă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Ventilator de tavan FARO 34279-11L KLIM L 1xE27/15W/230V lemn/alb + telecomandă
În stocLivrare gratuită
FARO 34279WT-11L - Ventilator KLIM L 1xE27/15W/230V stejar/alb pr. 150 cm WT+DO
În stocLivrare gratuită
Ventilator LED dimabil FARO 33821WT-1TW MINI PUNT S LED/10W/230V maro/alb d. 90 cm WT + telecomandă
În stocLivrare gratuită
FARO 33805WT-1TW - LED ventilator HEYWOOD S 10W/230V lemn/alb Ø 90 cm WT +DO
În stocLivrare gratuită
FARO 34281WT-11L-Str. vent. KLIMS 1xE27/15W/230V pin/ alb Ø 92,5 cm WT+DO
În stocLivrare gratuită
HOMCOM Ventilator de Tavan cu Lumini LED, 3 Moduri de Iluminare, Design Modern, Φ132x40 cm, Alb | Aosom Romania
În stocLivrare gratuită
Immax NEO 07282L - Ventilator de tavan LED CCT BEAUTY, dimmabil, 18W/230V, Wi-Fi Tuya + telecomandă
În stocLivrare gratuită
ZEVENTI - Ventilator de tavan LED PADUA LED/18W/230V Wi-Fi Tuya alb + telecomandă
În stocLivrare gratuită
Ventilator de tavan FARO 34280-11L KLIM M 1xE27/15W/230V lemn/alb + telecomandă
În stocLivrare gratuită
Ventilator de tavan FARO 34281-11L KLIM S lemn/alb + telecomandă
În stocLivrare gratuită
Lustra LED cu ventilator si telecomanda design modern Kello alb
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Ventilator LED dimabil FARO 33816WT-20 PUNT M LED/18W/230V maro/alb d. 132 cm WT + telecomandă
În stocLivrare gratuită
FARO 34280WT-11L KLIM M ventilator 1xE27/15W/230V pin/ alb, pr. 125 cm WT+DO
În stocLivrare gratuită
Ventilator de tavan alb 86,7 cm incl. LED Dimmable cu telecomandă - Yuki
Diametru
În stocLivrare gratuită
FARO 34361WT-11L Ventilator de tavan OUTWOOD L, 1xE27/15W, maro/alb, diam. 150 cm, WT, IP44, cu telecomandă
În stocLivrare gratuită
Eglo 902271 - Plafonieră pentru baie SALABATE LED/4,9W/230V pr.8,8cm IP65 albă
În stoc
Ventilator inteligent de tavan alb 59,5 cm, inclusiv LED cu dimmer cu telecomandă - Deniz
Diametru
În stocLivrare gratuită
Ventilator LED de tavan FARO 33756WT FRASER XL LED/16W/230V alb d. 120 cm WT + telecomandă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Ventilator LED de tavan Lucci air 513072 LED/25W/230V 3000/4200/6500K + telecomandă
În stocLivrare gratuită
Ventilator LED de tavan Lucci air 512911 AIRFUSION LED/20W/230V lemn/alb + telecomandă
În stocLivrare gratuită
FARO 34363WT-11L Ventilator de tavan OUTWOOD L 1xE27/15W/230V alb, diam. 150 cm, WT, IP44 + telecomandă
În stocLivrare gratuită
Lustra LED cu ventilator si telecomanda design modern Samoa alb NVL-5267301
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
HOMCOM Ventilator de Tavan cu Lumină LED Reglabilă, 6 Viteze și Flux Reversibil, Ventilator din Plastic și Acril, Ø46x16 cm, Alb | Aosom Romania
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă cu ventilator Rabalux LED/40W/230V + telecomandă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Ventilator LED dimabil de tavan FARO 34315 KLOVER S LED/20W/230V alb d. 80 cm + telecomandă
În stocLivrare gratuită
Ventilator de tavan de exterior alb cu imprimeu de lemn 91,3 cm, inclusiv LED cu dimmer cu telecomandă IP44 - Toledo
Diametru
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
De tavan, cu protecție IP44
În stoc
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Panou LED RGBW dimabil încastrat Aigostar MESH LED/36W/230V 60x60 cm
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Plafonieră LED dimabilă SLIMFRAME LED/58W/230V 60x60 cm neagră + telecomandă
Din metal, din plastic, înălţime
În stocLivrare gratuită
Brilagi -LED Plafonieră LED reglabilă SLIMFRAME SKY LED/80W/230V 120x60 cm argintiu/albastru+telecomandă
Înălţime, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Dalber 54602 - Lustr copii LITTLE LION 1xE27/15W/230V
De tavan
În stocLivrare gratuită


