Compară prețurile celor 3 e-shop-uri de la 1.381,99 RON la 1.382 RON:
Globo 59229N - Lampă de podea tactilă dimmabilă BIZZY LED/36W/230V
Oferte recomandate
Alege dintre 3 magazine cu prețuri de la 1.381,99 RON până la 1.382 RON:
Istoricul prețurilor
- 29.05.2026 - 1.382 RON
- 04.10.2025 - 1.382 RON
- 29.05.2026 - 1.382 RON
- 04.10.2025 - 1.382 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Lampă de podea modernă cu design elegant. Abajururi din plastic opal cu detalii cromate oferă o lumină plăcută și difuză. Lumină albă caldă (3000 K) creează o atmosferă primitoare. Control prin dimmer tactil cu trei niveluri de luminozitate.
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Putere | 230V |
| Cu dimmer | Da |
| Culoarea luminii | Caldă |
| Tip de fișă de curent | E/C |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 36 W |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 1350 lm |
| Tip | Lampadar |
| Funcție | Control tactil/Tehnologie LED/Întrerupător pe corpul produsului |
| Echivalent cu un bec convențional | 95 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 36 W |
| Numărul ciclurilor de comutare | 10000 ON/OFF |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Metodă de conectare | Pentru priză |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 36 W |
| Series | BENNO Globo, ARCHIBALD Globo, BLADE Globo, NEWCASTLE Globo, HINTON Globo, BIZZY Globo, SEYMOUR Globo |
| Producător | Globo |
Produse similare

Lampadar LED dimabil DRACO LED/13W/230V 3000-6000K negru Rabalux 2310
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampă de podea din alamă cu abajur din catifea taupe 50cm - Simplo
În stil scandinav, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Lampadar MIRA 1xE27/40W/230V auriu Markslöjd 108569
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Lampadar/Lampa de podea design lux elegant Belle crom/gri
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampă de podea din alamă cu abajur de catifea gri-maroniu 50cm - Simplo
În stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampadar / Lampa de podea moderna design elegant Elise EU8932CC SRT
În stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampă de podea Hotel Chic bronz închis cu sticlă ambră 2 lumini - Stavelot
Din sticlă, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampă de podea din alamă cu abajur oval din catifea verde 50cm - Simplo
În stil scandinav, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Lampă de podea pentru exterior bronz închis reîncărcabilă cu dimmer în 3 trepte - Keira
Din metal, din plastic, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Lampă de podea LED 2xE27/7W/230V 2000K auriu
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
ByRydens 4100950-1002 - Lampă de podea CURVE 1xGU10/7W/230V, roșie
În stil modern, - bec tip LED, - bec tip halogen
În stocLivrare gratuită
Grundig - Lampă de podea LED RGBW reglabilă LED/6W/230V + telecomandă
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Lampă de podea modernă din oțel cu LED inclus - Eva
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lampă de podea neagră cu abajur alb 50 cm - Simplo
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampă de podea neagră cu abajur oval din in alb 50cm - Parte
În stil scandinav, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Lampadar Duolla CANNES 1xE27/15W/230V d. 45 cm argintiu/negru
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
ByRydens 1988780-5504 Lampă de podea ORLANDO 1xE27/5W/230V+LED/3W alb/bronze
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampadar Nordlux CERA 1xE27/60W/230V auriu
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampă de podea din alamă cu abajur din velur maro 50cm - Simplo
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Markslöjd 107741 - Lampadar EDGAR 2xE14/40W/230V
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Lampadar Rabalux 74240 NARMIN 1xE27/40W/230V
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Lampă de podea din alamă cu abajur din velur cu imprimeu crocodil 50cm - Simplo
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampadar Rabalux 73046 MAXIMILIAN 2xGU10/10W/230V
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampă de podea din alamă cu abajur oval din velur cu design frunze 50cm - Simplo
Din metal, cu întrerupător, în stil retro
În stocLivrare gratuită
Lampa de podea moderna neagra - Balenco Wazo
În stil modern, cu întrerupător, cu dimmer
În stocLivrare gratuită
HOMCOM Lampă de podea modernă cu 2 lumini și capete reglabile, întrerupător cu pedală, aur | Aosom Romania
Din sticlă, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampadar Rabalux 5739 DIANA 1xE27/40W/230V + 1xE14/40W/230V
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Lampadar LED LUIGI LED/18W/230V 3000K Rabalux 74005
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lampadar Rabalux 4067 DIANA 1xE27/60W + E14/40W
Din sticlă, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampadar LED dimabil Lucide 19791/20/02 ZENITH LED/20W/230V auriu
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lampa de podea Design Vintage Industrial din metal negru, lampa de podea moderna Ф35 x 170 cm HOMCOM | Aosom Romania
Din metal, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampadar Globo 58227BS NEWCASTLE 1xE27/60W/230V
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
De tavan, cu protecție IP44
În stoc
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Corp de iluminat LED fluorescent tehnic Philips 31247/31/P0 AQUALINE LED/50W/230V IP65
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
SET 2x bec LED auto 11972 U2500 CX H7/H18 PX26d/PY26d-1/16W/12V 6000K
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Brilagi -LED Plafonieră LED reglabilă SLIMFRAME SKY LED/80W/230V 120x60 cm argintiu/albastru+telecomandă
Înălţime, diametru, smart
În stocLivrare gratuită