


Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Globo pe care îl avem în stoc la prețul de 440.99 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tipul de bec recomandat | LED |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Tip | Aplicate |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 6 W |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 4 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 1920 lm |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 35 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 6 W |
| Numărul ciclurilor de comutare | 10000 ON/OFF |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Stil | Altele |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 24 W |
| Series | RAE Globo |
| Producător | Globo |

Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, încastrat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, în stil modern, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern
În stoc
Aplicat, în stil modern, în stil scandinav
În stoc

În stil modern
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităAplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
În stil modern, - bec tip LED, încastrat
În stocLivrare gratuită

Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip halogen, încastrat
În stoc
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Aplicat, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, din plastic
În stoc
Aplicat, de 230V
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuităAplicat, în stil modern, din plastic
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern
În stoc
Aplicat, de 230V
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Orientabil, - bec tip LED, încastrat
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Robot
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită