
Spot aplicat auriu LED LIMAN 6W CCT
Aplicat, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Lucide pe care îl avem în stoc la prețul de 410.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tipul de bec recomandat | LED |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Tip | Aplicate |
| Culoare | Bej |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 9 W |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 9 W |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Temperatură de culoare | 2700 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 200 lm |
| Funcție | Întrerupător pe corpul produsului/Control tactil/Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 15 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 9 W |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 90 Ra |
| Stil | Altele |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Series | GIAN Lucide |
| Producător | Lucide |

Aplicat, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, cu finisaj din bronz / alamă
În stocLivrare gratuită
Cu finisaj din bronz / alamă, de 230V, din metal
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Orientabil, în stil modern, încastrat
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, încastrat
În stoc
În stil modern, - bec tip LED, încastrat
În stoc

De 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, încastrat, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Orientabil, în stil modern, în stil rustic
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, de 230V, cu lumină rece
În stoc
Aplicat, smart, în stil modern
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Smart, în stil scandinav
În stoc
De 230V
În stocLivrare gratuită
Orientabil, în stil modern, - bec tip halogen
În stoc
Aplicat, orientabil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, cu finisaj din bronz / alamă
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocAplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
Orientabil, în stil modern, încastrat
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Orientabil, în stil modern, încastrat
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită