
Aigostar - Ghirlandă de Crăciun LED RGBY pentru exterior, 300 LED/6W/230V, 8 moduri, 3x1 m, IP44 + telecomandă
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Ghirlandă luminoasă de Crăciun, perfectă pentru decorarea grădinii de sărbători. Potrivită pentru utilizare în exterior și interior. Control prin telecomandă. Datorită intensității reduse a luminii, este utilizată ca corp de iluminat decorativ. Include temporizator 6h/18h - se oprește automat după 6 ore de la pornire și se aprinde din nou după 18 ore. Număr de diode LED: 300. Lungimea cablului iluminat: 3 m. Lungimea cablului de alimentare: 3 m. Culoarea luminii: alb cald. Culoarea șirului: transparentă.
| Tip produs | Instalație |
|---|---|
| Utilizare | De exterior |
| Sursă de alimentare | Baterii |
| Durata medie de viață a sursei | 15000 h |
| Funcție | Transformator inclus/Control la distanță/Tehnologie LED |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 6 W |
| Temperatură de culoare | 2700 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Tip | Lanțuri de Crăciun/Lanț de exterior |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 6 W |
| Stil | Decorativ |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi/Grădină și alei |
| Metodă de conectare | Pentru priză |
| Tip de fișă de curent | F |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 6 W |
| Series | CHAIN Aigostar |
| Producător | Aigostar B.V. |

Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stoc
Instalație, decorațiune luminoasă, pentru exterior
În stoc
Pentru exterior, cu alimentare electrică
În stoc
Instalație, decorațiune luminoasă, pentru exterior
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stoc
Instalație, decorațiune luminoasă, pentru exterior
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Instalație, decorațiune luminoasă, pentru exterior
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stoc
Pentru interior
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Instalație, decorațiune luminoasă, pentru exterior
În stoc
Decorațiune luminoasă, cu baterie, pentru interior
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stocLivrare gratuită
Instalație, decorațiune luminoasă, pentru exterior
În stoc
Instalație, cu baterie, pentru interior
În stoc
Decorațiune luminoasă, cu baterie, pentru interior
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Pentru interior
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Instalație, decorațiune luminoasă, pentru exterior
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, pentru interior
În stocLivrare gratuită
Pentru interior
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită