








Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 261 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material Lenjerie: 100% poliester | 250 g/m2 Cearsaf: 100% poliester | 160 g/m2 Culoare Gri Roșie Albă Dimensiuni Lenjerie: 70 x 90 cm | 200 x 220 cm Cearsaf: 180 x 200 cm Specificații Fabricat din 100% poliester cu finisaj special Lenjeria îndeplinește certificatul internațional de siguranță Oeko-Tex Standard 100 Lenjeria are închidere cu fermoar și nu necesită călcare Cearșaf cu elastic, cu bandă elastică Cearșaf neșifonabil Temperatura recomandată pentru spălare: 30 °C – 40 °C (conform etichetei producătorului) Pachetul acestui set include 1 buc pilotă 200 x 220 cm 2 buc perne 70 x 90 cm 1 buc cearșaf 180 x 200 cm Inspirați-vă în continuare Pentru copii Mobilier Trio cupoane | -10 % Trio cupoane | -20 % Trio cupoane | -15 %
| Material | Poliester |
|---|---|
| Culoare | Verde |
| Imprimeu | Crăciun |
| Tip închidere | Fermoar |
| Inchidere | Fermoar |
| Dimensiuni pilota | 200 x 220 cm |
| Dimensiuni perna | 70 x 90 cm |
| Motiv lenjerie de pat | Craciun, Natura |
| Stil lenjerie de pat | Scandinav, Modern |
| Fara calcare | Da |
| Anotimpuri | Iarna |
| Dimensiune cearsaf | 180 x 200 cm |
| Lenjerie de pat calda | Da |
| Dimensiune lenjerie de pat | 2 buc 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Latime | Pentru 2 persoane, Francez |
| Materialul lenjeriei de pat | 100% poliester |
| Materialul cearsafului | 100% poliester |
| Temperatura de spalare recomandata | 30 - 40 °C |

Pentru o persoană, cu fermoar, din microfibră
Livrare în peste 3 zile
Cu motiv de Crăciun, cu fermoar, din poliester
În stoc
Din bumbac, pentru o persoană, cu nasturi

Din bumbac satinat, pentru o persoană, cu buline
În stoc
Pentru o persoană, cu fermoar, din microfibră
Livrare în peste 3 zile
Pentru o persoană, cu fermoar, din microfibră
În stoc
Creponată, pentru o persoană, cu fermoar

Cu buline

Creponată, cu motiv de Crăciun, cu fermoar

Din bumbac, cu fermoar, cu imprimeu floral
În stoc
Pentru o persoană, cu fermoar, din microfibră
Livrare în peste 3 zile
Creponată, pentru o persoană, cu fermoar
În stoc
Din bumbac, creponată, din microfibră
Disponibil în 2 e-shop-uri

Din bumbac, pentru o persoană, din policoton

Pentru o persoană, cu fermoar, din microflanel
Livrare în peste 3 zile
Creponată, cu fermoar, pentru 2 persoane

Din bumbac, creponată, pentru o persoană

Creponată, pentru o persoană, cu fermoar
În stoc
Din bumbac, din bumbac satinat, creponată
Disponibil în 2 e-shop-uri

Pentru o persoană, cu fermoar, din microfibră
Livrare în peste 3 zile
Pentru o persoană, cu motiv de Crăciun, cu fermoar
Livrare în peste 3 zile
Cu fermoar, pentru 2 persoane, din microfibră
În stoc
Pentru 2 persoane, din microfibră
Livrare în peste 3 zile
Cu motiv de Crăciun, cu fermoar, pentru 2 persoane

Din bumbac, pentru o persoană, cu nasturi

Creponată, pentru o persoană, cu fermoar

Din bumbac satinat, creponată, din microfibră

Pentru o persoană, cu fermoar, din microfibră
În stoc
Din bumbac, din bumbac satinat, creponată


Din bumbac, creponată, pentru o persoană

Din bumbac, pentru o persoană, cu buline
În stoc
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
160×200 cm, cu picioare, din lemn
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
În stil modern, din poliester, - unicolor
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
17×150 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc

Clasic, cu fermoar
În stoc