
Top Light - Lampă LED sub dulap ZSLUX LED/30W/230V 3000/4000/6500K 90 cm
Tip LED, - lumină caldă, - lumină neutră
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corp de iluminat LED pentru sub mobilier, cu senzor. Design modern și funcțional. Tip de conectare: cablu. Potrivit pentru iluminarea spațiilor sub dulapurile de bucătărie, a pereților din living și a rafturilor. Comutare fără atingere datorită senzorului integrat. Include șuruburi de montaj și pini de conectare. Senzorul corpului de iluminat nu poate fi dezactivat.
| Tipul lămpilor | LED |
|---|---|
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 4 W |
| Durata medie de viață a sursei | 50000 h |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 400 lm |
| Tip | Corp de iluminat pentru mobilier de bucătărie |
| Funcție | Întrerupător pe corpul produsului/Tehnologie LED/Cu senzor |
| Echivalent cu un bec convențional | 30 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 4 W |
| Numărul ciclurilor de comutare | 100000 ON/OFF |
| Unghiul fasciculului luminos | 180 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Stil | Altele |
| Loc | Bucătărie |
| Metodă de conectare | Pentru priză |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Tip de fișă de curent | C |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 4 W |
| Series | BATTEN Ledvance |
| Producător | Osram |

Tip LED, - lumină caldă, - lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED, - lumină caldă, - lumină neutră
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă, - lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED, cu lumină rece
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită

3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc