


Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lampă de birou LED RGBW reglabilă. Permite reglarea luminozității și schimbarea temperaturii de culoare. Temperatură de culoare reglabilă - 2200K până la 6500K. Modul RGB - paletă de până la 16 milioane de culori. Încărcare prin cablu USB - lungime 1 m. Funcție ritm muzical: reacționează la sunete și muzică. Control de la distanță și automatizare ușoare - lumina se poate conecta direct la Wi-Fi router și nu este nevoie de niciun hub extern. Controlabil prin aplicația LEDVANCE SMART+ WiFi App, pe care o puteți descărca gratuit pe smartphone sau tabletă. Compatibil cu control vocal - prin Amazon Alexa sau Google Home. Materialele informative în rezoluție completă le găsiți aici.
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Model | De birou |
| Smart | Da |
| Culoare | Alb |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 2,5 W |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Temperatură de culoare | 2200-6500 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 160 lm |
| Tip | Lampă de masă |
| Funcție | RGB/Tehnologie LED/Iluminat inteligent |
| Echivalent cu un bec convențional | 15 W |
| Tensiune | 5 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 2,5 W |
| Numărul ciclurilor de comutare | 50000 ON/OFF |
| Formă | Rotund |
| Unghiul fasciculului luminos | 200 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Metodă de conectare | USB |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Tip de fișă de curent | USB |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 2,5 W |
| Series | MAGIC Ledvance |
| Producător | Osram |

De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De birou, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, din lemn, pentru noptiere
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Pentru noptiere, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
De birou, din lemn, pentru noptiere
În stocLivrare gratuită
De birou, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, din lemn, pentru noptiere
În stocLivrare gratuită
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De birou, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
De birou, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
De birou, din lemn, pentru noptiere
În stocLivrare gratuită
De birou, din lemn, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Robot
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită