


Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Oglindă de baie fără ramă, cu sistem de încălzire anti-aburire și iluminare LED integrată. Posibilitate de reglare a intensității și a temperaturii de culoare, de la alb cald, prin alb neutru până la alb rece printr-un buton tactil. Temperatura de culoare: 3000K, 4000K sau 6500K (alb cald, alb neutru și alb rece). Tratament de suprafață anticoroziv. Oglindă de 5 mm, realizată fără utilizarea cuprului. Funcția de dezaburire: o singură apăsare a butonului elimină aburul de pe oglindă. Consum al funcției de dezaburire: 13 W. Include cablu cu ștecher pentru priză.
| Formă | Dreptunghiulară |
|---|---|
| Cu iluminare | Da |
| Cu ramă | Da |
| Loc | Baie |
| Flux luminos total | 720 lm |
| Tip | Oglindă cu iluminare/Oglindă încălzită |
| Funcție | Control tactil/Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă treptat |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 12 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 12 W |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 90 Ra |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 12 W |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Metodă de conectare | Pentru priză |
| Tip de fișă de curent | C |
| Series | MIRROR Brilagi |
| Producător | Brilagi |

Cu iluminare
Livrare în peste 1 săptămânăLivrare gratuită
80×60 cm, dreptunghiulară, cu iluminare
În stoc
80×60 cm, dreptunghiulară, cu iluminare
În stoc
Dreptunghiulară, cu iluminare
În stoc
80×60 cm, dreptunghiulară, cu iluminare
În stoc
80×60 cm, dreptunghiulară, cu iluminare
În stoc
Cu iluminare
Livrare în peste 1 săptămânăLivrare gratuită
50×70 cm, dreptunghiulară, cu iluminare
În stoc
60×80 cm, dreptunghiulară, cu iluminare
În stoc
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stoc
80×60 cm, dreptunghiulară, cu iluminare
În stoc
Cu iluminare
Livrare în peste 1 săptămânăLivrare gratuită
70×90 cm, dreptunghiulară, cu iluminare
În stoc
80×60 cm, dreptunghiulară, cu iluminare
În stoc

Cu iluminare
Livrare în peste 1 săptămânăLivrare gratuită
Cu iluminare
Livrare în peste 1 săptămânăLivrare gratuită
Cu iluminare
Livrare în peste 1 săptămânăLivrare gratuită
Cu iluminare, aticpică
Livrare în peste 1 săptămânăLivrare gratuită
Cu iluminare
Livrare în peste 1 săptămânăLivrare gratuită
Din lemn
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, din lemn
În stocLivrare gratuită
Aticpică
În stocLivrare gratuită
80×80 cm, cu iluminare, pătrată
În stoc
Cu iluminare
Livrare în peste 1 săptămânăLivrare gratuită
Cu iluminare, din metal
În stoc
Cu iluminare
Livrare în peste 1 săptămânăLivrare gratuită
60×80 cm, dreptunghiulară, cu iluminare
În stoc
Cu iluminare
Livrare în peste 1 săptămânăLivrare gratuită
Cu iluminare
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare
Livrare în peste 1 săptămânăLivrare gratuită
Cu iluminare, aticpică
Livrare în peste 1 săptămânăLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Robot
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită