






Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corp de iluminat încastrat modern, dimabil. Culoarea luminii este reglabilă prin intermediul unui comutator. Temperatura de culoare: 3000K / 4000K / 6000K. Grad de protecţie IP44 - potrivit pentru baie. Clasa de strălucire: UGR
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 25 W |
| Funcție | Transformator inclus/Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă, fără variator de tensiune |
| Metodă de montare | Încastrat |
| Orificiu de montare | 163 mm |
| Adâncimea de încastrare | 33 mm |
| Numărul de bucăți din ambalaj | 1 |
| Soclu | Modul LED |
| Puterea de intrare a sursei | 25 W |
| Temperatură de culoare | 4000/6000/3000 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Flux luminos total | 2200 lm |
| Tip | Corp de iluminat încastrat |
| Echivalent cu un bec convențional | 155 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 25 W |
| Formă | Rotund |
| Stil | Altele |
| Loc | Baie |
| Series | OFFICE Orion |
| Producător | Orion |

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din lemn, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită


Din lemn
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită






Din metal, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită


Din metal
În stoc

Cu lumină caldă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită



Din metal
În stoc

Din sticlă, din lemn, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită




Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stoc
Cu proiecție
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită

3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită