






Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lampă de podea modernă, cu funcție de dimmer și senzor de mișcare.Datorită suportului rotativ de 330° lumina poate fi orientată flexibil - ideală pentru iluminare indirectă sau accente direcționate.Controlul integrat prin gesturi asigură confort maxim - pornire și oprire prin glisare cu degetul; reglare lină a luminozității prin menținerea degetului apăsat.
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Putere | 230V |
| Cu dimmer | Da |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 26 W |
| Funcție | Luminozitate reglabilă, cu variator de tensiune/Tehnologie LED/Cu senzor |
| Soclu | Modul LED |
| Puterea de intrare a sursei | 26 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 700 lm |
| Tip | Lampadar |
| Echivalent cu un bec convențional | 50 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 26 W |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Metodă de conectare | Pentru priză |
| Tip de fișă de curent | C |
| Series | GILI Orion, DOTTY Orion, SOJIE Orion |
| Producător | Orion |

Din metal, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, cu întrerupător, cu dimmer
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, cu dimmer
În stocLivrare gratuită
Cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, cu dimmer
În stocLivrare gratuită
În stil scandinav, din lemn, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, cu dimmer
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, cu dimmer
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil rustic, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu întrerupător, cu dimmer
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil rustic, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, cu întrerupător, cu dimmer
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
Seturi de
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită


Suspendată
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită