
Rabalux 6128 - Lampa spot MERKUR 4xGU10/50W/230V
Aplicat, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Eglo pe care îl avem în stoc la prețul de 22.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tipul de bec recomandat | LED |
|---|---|
| Tip | Încastrate |
| Culoare | Gri |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Metodă de montare | Încastrat |
| Formă | Pătrat |
| Orificiu de montare | 87 mm |
| Adâncimea de încastrare | 35 mm |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 12 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 12 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 70 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 1000 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Numărul ciclurilor de comutare | 15000 ON/OFF |
| Numărul de bucăți din ambalaj | 1 |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 12 W |
| Stil | Altele |
| Series | PINEDA Eglo |
| Producător | Eglo |

Aplicat, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, cu finisaj din crom, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V, din lemn
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, cu finisaj din crom, de 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stoc
- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stocLivrare gratuită
De 230V, din lemn
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stoc
- bec tip LED, cu finisaj din crom, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Orientabil, smart, în stil modern
În stoc
Cu finisaj din crom, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită

În stil modern, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, cu finisaj din bronz / alamă, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V, din lemn
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stoc
- bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, încastrat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Cu protecție IP44
În stoc
Seturi de
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită



De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită