


Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Briloner pe care îl avem în stoc la prețul de 99.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Putere | 230V |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 4 W |
| Tip | Spot de perete |
| Loc | Baie/Cameră de zi |
| Funcție | Tehnologie LED/Întrerupător pe corpul produsului |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 4 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 4 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 25 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 330 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Series | SPLASH Briloner |
| Producător | Briloner |

În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 6 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, cu întrerupător, în stil scandinav
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stoc
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu întrerupător, în stil scandinav, pentru living și dormitor
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din carton, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
În stil modern, cu întrerupător, aplicată
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stoc
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 6 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Carusele
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Cu protecție IP44
În stoc
Suspendată
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită



Smart
În stocLivrare gratuită
Magnetică, cu agățătoare, din plastic
În stocLivrare gratuită