

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Brilliant pe care îl avem în stoc la prețul de 48.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Putere | 230V |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip | Aplică de exterior |
| Loc | Grădină și alei/Foisor |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Soclu | E27 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 3 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 3 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 20 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 250 lm |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 3 W |
| Stil | Altele |
| Series | UTRECHT Philips Massive, BRYN Brilliant, ADONIA Brilliant |
| Producător | Brilliant |

De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, de 230V
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Din metal
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, de 230V
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
Freestanding
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stoc
Freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Suspendat, de 230V
În stocLivrare gratuită
De 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
Seturi de
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stoc
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită

Smart
În stocLivrare gratuită

De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită