




Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Plafonieră LED cu funcție de reglare a culorii luminii. Are o sursă LED specială cu un întrerupător care permite setarea temperaturii de culoare (3.000 K, 4.000 K sau 6.500 K). Transformator de alimentare inclus.
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Formă | Pătrată |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Număr surse de iluminat | Unu |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Număr de becuri | 1 |
| Tip | Plafonieră |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 12 W |
| Temperatură de culoare | 6000 K/3000 K/4000 K |
| Culoarea luminii | Alb rece/Alb cald/Alb natural |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Echivalent cu un bec convențional | 65 W |
| Flux luminos total | 900 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 160 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Funcție | Transformator inclus/Tehnologie LED |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea de intrare a sursei | 12 W |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 12 W |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Series | STROPSTM Solight |
| Producător | Solight |

În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Cu întrerupător, de 230V, rotundă
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 24V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 24V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Cu întrerupător, de 230V, rotundă
În stocLivrare gratuită
Cu întrerupător, de 230V, rotundă
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stoc
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stoc
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stoc
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stoc
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stoc
Cu întrerupător, de 230V, pentru living și dormitor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, rotundă
În stoc
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită

Cu proiecție
În stocLivrare gratuită

De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită

Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, - LED
În stoc