
Corp de iluminat LED de exterior pentru scări LED/3W/230V IP65 4000K negru
Freestanding, de 230V
În stocPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător BOWI pe care îl avem în stoc la prețul de 72.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tip | Freestanding |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 1,2 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 1 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 13 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 60 ° |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 1,2 W |
| Stil | Clasic |
| Loc | Casa scării/Grădină și alei |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Formă | Dreptunghiular |
| Grad de protecție ip | IP54 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 1,2 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Series | KORA Bowi |
| Producător | BOWI |

Freestanding, de 230V
În stoc
De perete
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
Freestanding, din metal, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 24V
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, rotund, cu o sursă de iluminat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
De 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
- plafonieră, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De 230V, ECOlogic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stoc
Seturi de
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită



Suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită