



Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 109,9 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corp de iluminat LED pentru tavan cu senzor de sunet și senzor de crepuscul. Datorită unui IP44 mai ridicat, ideal pentru baie. Senzorul se activează prin sunet, de exemplu, prin aplauze. Senzor de sunet: 30-80 dB. Senzor de crepuscul: 15-70 lx.Durata de iluminare: 45 s.
| Tip | De tavan |
|---|---|
| Cu protecție ip44 | Da |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 18 W |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Flux luminos total | 1350 lm |
| Funcție | Tehnologie LED/Senzor crepuscular |
| Echivalent cu un bec convențional | 95 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 18 W |
| Formă | Rotund |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 |
| Loc | Baie |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 18 W |
| Stil | Altele |
| Series | CEILING ROUND Ledvance |
| Producător | Ledvance |

De tavan, cu protecție IP44
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc
De perete, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită

De perete, cu protecție IP44
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stoc
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc

Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită

De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Seturi de
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stoc
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
